Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

“Star Wars: Güç Uyanıyor” TV’de ilk kez Digiturk’te

“Star Wars: Güç Uyanıyor” TV’de ilk kez Digiturk’te

“Star Wars: Güç Uyanıyor” TV’de ilk kez Digiturk’te

BAŞVURU ÜYELİK VE BİLGİ HATTI : 0212 824 0202

En iyi ve güçlü yapımların adresi Digiturk, ses getiren filmlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Tüm dünyada gişe rekorları kıran “Star Wars: Güç Uyanıyor” sinema gösteriminin hemen ardından 11 Aralık saat 21:00’da televizyonda ilk kez beIN MOVIES PREMIER HD Pazar Kapalı Gişe kuşağında hayranlarıyla buluşacak.
 
En iyi ve güçlü filmlerin adresi Digiturk üyelerini birbirinden iyi ve kaliteli yapımlar ile buluşturmaya devam ediyor. Tüm dünyada hasılat rekorları kıran, vizyona girmeden önce filmseverlerin heyecanla beklediği efsane seri Star Wars’un son filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor” sinema gösteriminin hemen ardından TV’de ilk kez Digiturk ekranlarında yayınlanacak. 
 
Hollywood’un dahi ismi J.J. Abrams’ın yönetmenliğinde çekilen “Star Wars: Güç Uyanıyor”, Asi Birliği ile İmparatorluk arasındaki savaşın en heyecan verici kesitlerinden birini ekrana taşıyor. Ölüm Yıldızı’nın yok edilmesinin 30 yıl sonrasında geçen “Star Wars: Güç Uyanıyor”, İlk Düzen’den kaçan Stormtrooper Finn (FN-2187)’in Rey, Han Solo, Leia Organa ve Asi Birliği ile birlikte, karşılarına çıkan Kylo Ren ve İlk Düzen ile savaşarak Luke Skywalker’ı aramasını konu ediniyor. 
 
Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Lupita Nyong’o gibi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Star Wars: Güç Uyanıyor” bugüne dek elde ettiği iki milyar doların üzerindeki gişe hasılatıyla şimdiden sinema tarihinin en çok gişe yapan üçüncü filmi konumunda yer alıyor.
 

 

Dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından ilgiyle takip edilen “Star Wars: Güç Uyanıyor” 11 Aralık Pazar günü saat 21:00’da beIN MOVIES PREMIER HD ekranlarında hayranlarını bekliyor
 
Üye olDiğer haberler
arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER