Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

BİLİŞİM 500’DEN DİGİTÜRK'E “HİZMET SAĞLAYICI” VE “YAYIN HİZMETİ” ÖDÜLÜ

BİLİŞİM 500’DEN DİGİTÜRK'E “HİZMET SAĞLAYICI” VE “YAYIN HİZMETİ” ÖDÜLÜ

 

Türkiye’nin en büyük ilk 500 bilişim şirketinin açıklandığı Bilişim 500 Töreni’nde bu yıl, Türkiye’nin ilk ve lider dijital platformu Digiturk, “Hizmet Sağlayıcı” ve “Yayın Hizmeti” dalında birincilik ödülü aldı.

İnterpromedya'nın bu yıl 13’üncü kez düzenlediği, Türkiye’nin en büyük ilk 500 bilişim şirketinin yanı sıra pazar verilerinin açıklandığı Bilişim 500 Töreni, 16 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşti.

Türkiye’nin en büyük yayın platformu olan Digiturk, verdiği hizmette göstermiş olduğu başarılı performanstan dolayı iki ayrı dalda birincilik ödülüne layık görüldü. Bilişim alanında Türkiye’nin en kapsamlı araştırması olan Bilişim 500’de Digiturk, “Hizmet Sağlayıcı” ve “Yayın Hizmeti” kategorilerinde birinci olarak iki ödülün de sahibi oldu. Digiturk genel sıralamada da 11. sırada yer aldı.

2011 yılı net satış gelirlerine göre ilk 10’a giren şirketlerin yanı sıra; donanım, yazılım, hizmet ve özel bölüm başlıkları altındaki 67 kategoride plaketlerin sunulduğu törende birinciler, dokuz temel kategoride değerlendirilerek belirlendi.

Gecede açıklanan araştırma sonuçlarına göre Türkiye bilişim pazarı, 2011 yılında yüzde 2 oranında artış ile 29 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaştı.

Üye olDiğer haberler
arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER