Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Yıldızlarla dolu Süper Lig'in heyecan dolu maçları Lig Tvde Yanlızca Yıllık 540 TL Kredi Kartını tek çekim veya 9 taksit seçeneği sağlanmaktadır. Üstelik ilk ay Sporextra,Mobil Lig tv ve Yetişkin paketleri hediye edilmektedir. Aynı gün ücretsiz kurulum fırsatı​

Kampanya Detayı Üye ol

DİGİTÜRK Platformumuza 26 Kasım’da yeni bir sinema kanalı daha ekleniyor; ‘’Sundance Channel’’

DİGİTÜRK Platformumuza 26 Kasım’da yeni bir sinema kanalı daha ekleniyor; ‘’Sundance Channel’’

 

Sundance Channel kanalı, 25 Kasım’ı 26 Kasım’a bağlayan gece saat 00.00 itibariyle 7 numaralı kanaldan SD, 307 numaralı kanaldan HD olarak yayına başlayacaktır.

 

 

Kanal Hakkında Bilgi:Dünya genelinde, farklı içerik arayan, bağımsız görüşlü izleyici kitlesinin vazgeçilmez adresi haline gelen Sundance Channel; çarpıcı ve yaratıcı içeriği yüksek kalite anlayışıyla buluşturduğu film, belgesel, dizi ve orijinal yapımlarıyla tanınıyor. Her ay yenilenen içeriği ile TV izleyicisinin farklı bir platformda bulamayacağı bağımsız filmleri ekrana taşıyan Sundance, dünyanın en prestijli film festivallerinde ödül kazanan yapımları Digiturk izleyicisine sunacak. Cannes, Venedik ve Sundance gibi en itibarlı film festivallerini kamera arkası görüntüleri ile birlikte sunan kanal; dünya film endüstrisinin en önemli isimleri ile gerçekleştirilen özel röportajlar ile de vazgeçilmez olacak. 

Üye olDiğer haberler
arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER