Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Futbol'un Yıldızları Digiturk Reklam Filmlerinde

Futbol'un Yıldızları Digiturk Reklam Filmlerinde

Spor Toto Süper Lig’in resmi yayıncısı Digiturk, büyük takımların büyük çekişmesine sahne olan Süper Lig’in ikinci yarısı için hazırlanan yeni reklam kampanyası ile futbolseverleri selamladı. Şampiyonluk mücadelesi için oyuncuların sarf ettiği efora odaklanan kampanyada Süper Lig’de şampiyonluk kazanmış 5 takımın yıldız oyuncuları boy gösteriyor.

Digiturk, Spor Toto Süper Lig’de 2014-2015 sezonunun ikinci yarısına yeni bir reklam kampanyasıyla karşıladı. “Kupa en çok çalışanın olacak” temasıyla izleyici ile buluşan kampanya, Süper Lig’de daha önce şampiyonluk görmüş Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’a özel olarak hazırlandı.

Beşiktaşlı Demba Ba, Bursasporlu Fernandao, Fenerbahçeli Diego Ribas, Galatasaraylı Fernando Muslera ve Trabzonsporlu Oscar Cardozo’nun rol aldığı reklam filmlerin çekimleri takımların programlarının bozulmaması için devre arası kamplarında büyük bir özenle çekildi. Oscar Cardozo’nun Trabzon’da, Demba Ba’nın Antalya kampında çekildiği reklam filmleri, her takıma birer gün ayırılarak toplamda 5 günde tamamlandı. Filmlerde zafer için futbolcuların sarf ettiği hırs, tutku ve çaba ön plana çıkıyor.

Medina Turgul DDB tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Umut Aral ve Aksel Özcan’ın üstlendikleri reklam filmlerinin fotoğraflarında ise ünlü fotoğrafçı Manuel Çıtak’ın imzası bulunuyor.

Üye olDiğer haberler
arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER