Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Robin Van Persie’nin babası Digiturk’lü oldu!

Robin Van Persie’nin babası Digiturk’lü oldu!

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Robin Van Persie’nin maçlarını izlemek isteyen babası Bob Van Persie Digiturk üyesi oldu.

 

Dünyanın en iyi ligleri ve en heyecanlı karşılaşmalarını ekranlarından sporseverlerle buluşturan Digiturk, Türkiye ve dünyanın pek çok yerinden yeni üyeler kazanarak ailesini genişletmeye devam ediyor. Bu sezon Fenerbahçe’ye transfer olan Hollandalı yıldız Robin Van Persie’nin maçlarını izlemek isteyen babası Bob Van Persie Digiturk’ün ayrıcalıklarla dolu dünyasına katıldı.

 

Digiturk’ün Rotterdam bayisinde, sporseverlerin hiçbir karşılaşmayı kaçırmamasını sağlayan, sporun en iyilerini 7 gün 24 saat ister televizyondan ister bilgisayar ve mobil cihazlardan izlemeyi de mümkün kılan Digiturk Play üyelik işlemlerini gerçekleştiren Bob Van Persie, Spor Toto Süper Lig heyecanını Lig TV ekranlarından yaşayacak. Digiturk Play ile dilediğin zaman dilediğin yerde izle Yurt dışında ikamet eden Digiturk üyeleri Lig TV başta olmak üzere Türk kanallarını dünyanın her yerinde Digiturk Play ile dilediği zaman dilediği yerde izleyebiliyor.

 

Digiturk Play üyelik başvuru işlemlerini www.digiturkplay.com adresinden yapılabiliyor. Üyeler dünyanın neresinde olursa olsun internetten yayın almayı sağlayan IP kutuyu sipariş ederek herhangi bir anten vb. ekipman ihtiyacı ve kurulum olmadan, HD kalite TV keyfini Digiturk Play ile yaşayabiliyorlar.

Üye olDiğer haberler
arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER