Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

‘Aylık Faturasız Digiturk’ dönemi başlıyor Digiturk, avantaj sağlayan bir yenilik daha getirerek aylık faturasız üyelik hizmetini hayata geçirdi.

‘Aylık Faturasız Digiturk’ dönemi başlıyor  Digiturk, avantaj sağlayan bir yenilik daha getirerek aylık faturasız üyelik hizmetini hayata geçirdi.

Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayıncılık platformu Digiturk, sektöründe fark yaratacak yenilikleri hayata geçirmeye devam ediyor.

 

İlklerin öncüsü Digitürk, yenilikçi projeleriyle avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Digiturk, avantaj sağlayan bir yenilik daha getirerek aylık faturasız üyelik hizmetini hayata geçirdi. Cep telefonlarında olduğu gibi her ay fatura takip etmek istemeyenler ile ödediği kadar izlemek isteyenler için iyi bir alternatif olacak yenilik, üyelerin Digiturk hesaplarına TL yüklemesi yaparak dilediği kadar seyir keyfi yapmasını sağlıyor. Next&NextStar satış noktalarından ve Tekno marketlerden Digiturk uyumlu Next uydu alıcısını satın alanlar, Digitürk üyelik sözleşmelerini imzalayarak üyeliklerini başlatabilecekler.

Yüklediğin TL kadar TV seyretme dönemi başlıyor.

 

“Aylık Faturasız Digiturk” üyeleri, diledikleri Digiturk paketini yükledikleri TL’lerle satın alıp izleyebiliyorlar. Spor Toto Süper Lig’in tüm maçlarının olduğu Lig TV Paketi’ni ister haftalık ister aylık olarak satın alabiliyorlar. Ayrıca 5 film kanalından oluşan Super Paket’i ve İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A Ligi, Fransa Ligue 1, Brezilya Ligi, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague ile ATP Masters 1000 ve Wimbledon Tenis Turnuvaları’dan oluşan Spor Extra Paketi’ni de aylık olarak satın alabiliyorlar.

 

Digiturk, “Aylık Faturasız Digiturk” uydu alıcısını satın alan herkese Türksat uydusu üzerindeki yüzlerce kanalın yanı sıra, ilk 1 ay boyunca ‘LİG TV Paketi’ni ve 3 ay boyunca Discovery Channel, National Geographic Channel, İZ TV gibi 6 belgesel kanalı dahil toplam 11 kanalın olduğu ‘Giriş Paketi’ni hediye olarak sunuyor. Ayrıca, istenilen paketi satın almada, 45 gün geçerli hediye 60 TL de üyelerin Digiturk hesaplarına yükleniyor.

 

Yeniliklerin ve sektörün lideri Digiturk, ‘Dilediğin Zaman’ ve ‘Dilediğin Yerde’ uygulamalarının ardından ‘Aylık Faturasız Digiturk’ ürünü ile üyelerine kusursuz hizmet sunmak yolunda önemli bir adım daha atmış oluyor. İhtiyaca yönelik esnek bir sistem olan  ‘Aylık Faturasız Digiturk’ ile üyeler, herhangi bir taahhüt vermeden, yüklediği TL kadar TV seyretme imkânına kavuşuyor. Sektörde ilklerin öncüsü Digiturk önümüzdeki dönemde de üyelerinin hayatını kolaylaştıran,  onlara avantaj sağlayan yeniliklerine devam edecek.

Üye olDiğer haberler
arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER