Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Digiturk - Dizi Paketi beIN Serıes Kampanyası 19.99 TL

Digiturk - Dizi Paketi beIN Serıes Kampanyası 19.99 TL

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM

İlk 4 Ay Sadece 19,99 TL 

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

En iyi ve en yeni diziler sadece Digiturk’te!

Digiturk Dizi Paketi

Amerika’da en çok izlenen ilk 10 dizinin 7’si Digiturk’te!

Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm

Digiturk Dizi Paketi

80’in üzerinde diziyi TV’de, web’de, cepte, tablette; Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması ile hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.”

Farklı Dil Seçenekleri

Digiturk Dizi Paketi

En sevdiğin dizileri Türkçe dublaj veya Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleriyle izleyebilirsin.

Hangi tür dizi seviyorsunuz?

Digiturk Dizi Paketi

Aksiyondan fantastik yapımlara, komediden dramaya her türden dizi Dizimax’lerde.

DİZİ PAKETİ

12 ay taahhütle İlk 4 ay (İndirimli) ödenecek tutar  5. - 12. aylarda 
12 ay taahhütle
Giriş + Dizi Paketi
İlk 4 ay  (İndirimli) ödenecek tutar 
19,99 TL / Ay
5. - 12. aylarda 
39,99 TL / Ay

KAMPANYA BİLGİ VE BAŞVURU HATTI : 0212 824 02 02

* Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:  İlk ay Süper Lig Paketi* ve 4 Ay Spor Extra Paketi

  •  

KAMPANYA DETAYLARI

UYDU ALICISI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Dizi+HD Paketini kapsar. Giriş+Dizi+HD paketi, ilk 4 ay %50 indirimli olarak ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 39,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Bu kampanyadan Turksat uydusu üzerinden yararlanmak için Turksat Giriş+Dizi paketine 12 ay taahhütle üye olunmalıdır. Turksat’ta 1 yıl HD hediyesi sunulmamaktadır. Dizi paketine Dilediğin zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları içindeki Yabancı Dizi kategorisi ile ulaşılabilmektedir. Dizi paketinde yer alan içerikleri Dilediğin Zaman uygulaması ile TV’den izlemek için uydu alıcınızın internet uyumlu modellerden biri olması ve internet hizmeti alıyor olmanız gerekmektedir. Dilediğin Yerde uygulaması ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Dizi paketinde yer alan kanalları canlı olarak yalnızca Digiturk Dilediğin Yerde uygulamasında yer alan CANLI TV özelliği ile web, akıllı telefon ve tablet üzerinden izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman uygulaması ile Yabancı Dizi kategorisinde yer alan içerikleri izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları için gerçekleştireceğiniz internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ayrıca ücretlendirilecektir. Diledigin Zaman uydu alıcısı kullanıcılarına kotasız internet kullanımını öneriyoruz.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 824 02 02  no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER