Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Digiturk beIN Sports Süper Lig'e Erken Üyelik Fırsatı AYDA Sadece 29.99 TL

Digiturk beIN Sports Süper Lig'e Erken Üyelik Fırsatı AYDA Sadece 29.99 TL

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM

beIN Sports Süper Lig Kampanyası Ayda 29,99 TL

beIN Sports Süperlig Lig'e Üye Olun Ağustos Ayına Kadar Sadece 29,99 TL Ödeyin , Üstelik Aynı Gün Ücretsiz Kurulum Sizlere Özel Promosyonlarımızdan Yararlanmak için Hemen Arayın 0212 824 02 02 

SÜPER LİG FULL PAKET
+
GİRİŞ PAKETİ

29,99 TL
bein sports süper lig paketi

Süper Lig’in Tüm Maçları

Ağustos Ayına Kadar 29.99 TL Diğer Aylar 90.99 TL

ŞAMPİYONLAR PAKETİ
+
GİRİŞ PAKETİ

29,99 TL
bein sports şampiyon paketi

Şampiyon 5 takımın tüm maçları

Ağustos Ayına Kadar 29.99 TL Diğer Aylar 79.99 TL

TARAFTAR PAKETİ
+
GİRİŞ PAKETİ

29,99 TL
bein sports taraftar paketi

GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları

Ağustos Ayına Kadar 29.99 TL Diğer Aylar 69.99 TL

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:  

3 AĞUSTOS'A KADAR MOBİL SÜPERLİG , SPOREXTRA VE HD PAKETLERİ HEDİYE EDİLMEKTEDİR.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Süper Lig paketleri ( Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi AĞUSTOS AYINA KADAR 29.99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig paketi Ağustos Ayına kadar 29,99 TL ve kalan aylar 90,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi Ağustos Ayına kadar 29.99 TL ve kalan aylar 79,99 TL; Giriş + Taraftar paketi Ağustos Ayına kadar 29.99 TL ve kalan aylar 69,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi Ağustos Ayına kadar 29.99 TL ve kalan aylar 46,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi Ağustos Ayına kadar 29.99 TL ve kalan aylar 35,99 TL olarak faturalanır.Ağustos ayına kadar Spor Extra , HD ve Mobil Süper Lig paketi hediyedir.

Mobil Süper Lig paketi ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni ( 0212 824 02 02) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM

Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig paketlerine 18 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 824 02 02  no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:

Ağustos ayına kadar  hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 824 02 02  no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

UYDU ALICI:

18 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:

· Hediye süresi bitiminde Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?

Spor Extrave Mobil Süper Lig paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 0212 824 02 02 ) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

· Taahhütüm bozulursa ne öderim?

 

İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER