Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Digiturk’le HD TV Keyfi 9,99TL !

Digiturk’le HD TV Keyfi 9,99TL !

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM

Belgesel Kanalları Hd Keyfiyle Evinizde  - İlk 4 Ay 9,99 TL Sonraki Aylarda 26,99 TL

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

Dilediğin Keyif Paketi

Digiturk Giriş Paketi

Giriş Paketine Belgesel, Çocuk veya Sporsever keyif paketlerinden en az birini ekle, Digiturk keyfine keyif kat!

En seçkin ulusal ve yerel kanallar

Digiturk Giriş Paketi

Türkiye’nin en prestijli ulusal kanallarında, en sevdiğiniz yerli diziler, bağımlılık yapan yarışma programları ve en güncel haber programları

İlk 12 ay HD keyfi hediye!

Digiturk Giriş Paketi

HD kalitesi ile en sevdiğiniz programlar, filmler ve daha fazlası 5 kat daha net; renkler çok daha canlı.

Eğlencenin adresi!

Digiturk Giriş Paketi

Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı en kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları...

GİRİŞ PAKETİ

İlk 4 ay (İndirimli) ödenecek tutar  5. - 12. aylarda ödenecek tutar 
İlk 4 ay (İndirimli) ödenecek tutar 
9,99 TL / Ay
5. - 12. aylarda ödenecek tutar 
26,99 TL / Ay

KAMPANYA BİLGİ VE BAŞVURU HATTI : 0212 824 02 02

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

  • 4 ay Spor Extra, 4 ay Dizi ve ilk ay Süper Lig paketi hediye

KAMPANYA DETAYLARI

DIGITURK KURULUM

Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

UYDU ALICISI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 824 02 02 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

DETAYLAR

Giriş Paketi ve 1 Keyif paketi ilk 4 ay ayda 9,99 TL; takip eden aylarda 26,99 TL’dir. HD üyeliği 12 ay ücretsizdir. Turksat kampanyasında Giriş Paketi ile HD üyeliği ilk 4 ay ayda 9,99 TL; takip eden aylarda 26,99 TL’dir. Fenerbahçe-Galatarasay derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredecektir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk’e veya tek seferde 50 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk’e veya tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Abonelik, taahhüdü süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır.

Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER