Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Digiturk - Merhaba Paketi + HD Keyfi 9,99 TL

Digiturk - Merhaba Paketi + HD Keyfi 9,99 TL

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM

Digiturk Merhaba Paketi 4 Ay ,Ayda Sadece 9,99 TL Sonraki Aylarda 14,99 TL

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

En sevdiğin programları HD izle!

Digiturk Giriş Paketi

HD kanallarda, en popüler filmler, yerli dizi ve belgeseller, müzik ve eğlence programları ve en güncel haberler, HD görüntü kalitesiyle ekranlarınızda.

Keyifli ve Zengin İçerik

Digiturk Giriş Paketi

Ulusal kanalların yanısıra, dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları, beIN GURME, beIN İZ gibi ödüllü Digiturk kanallar Merhaba Paketi’nde!

Eğlencenin adresi!

Digiturk Giriş Paketi

Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı en kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları...

MERHABA PAKETI + HD KEYFI

İLK 4 AY BOYUNCA 9,99 TL - SONRAKİ AYLARDA 14,99 TL
İLK 4 AY BOYUNCA 9,99 TL - SONRAKİ AYLARDA 14,99 TL

KAMPANYA BİLGİ VE BAŞVURU HATTI : 0212 824 02 02

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 

  • 4 ay Spor Extra ve ilk ay Süper Lig Paketi hediye

 

* Seçtiğiniz pakette bulunan HD kanalları da izleyebilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

Paket İçeriği:

Merhaba Paketi üyesi olarak; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra beIN İZ, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve beIN GURME kanallarını izleyebilirsiniz. Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak beIN Sports 90+1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

UYDU ALICISI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 824 02 02 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

DETAYLAR

Bu teklif 24 ay taahütle geçerlidir. Merhaba Paketi ve HD servisi İLK 4 AY AYDA SADECE 9,99 TL - SONRAKİ AYLARDA 14,99 TLolarak ücretlendirilecektir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredecektir. Merhaba Paketi ile birlikte sadece Spor Extra satın alınabilir; Film ve Süper Lig paketlerine üye olmak için öncelikle Giriş Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde peşin 85 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde peşin 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/ paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Abonelik taahhüt süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır. 

Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER