Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Digiturk -beIN Movıes Film Ve beIN Serıes Dizi Kampanyası

Digiturk -beIN Movıes Film Ve beIN Serıes Dizi Kampanyası

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM

Digiturk Film Ve Dizi Keyfi Birarada Üstelik Ayda Sadece 19,99 TL

beIN Movıes Film Ve beIN Serıes Dizi Keyfini Hd Kalitesiyle , Alt yazı ,Orjinal Dil , 3D , 4K Yayın Kalitesiyle Digiturk ' te !

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

Her Ay 1000'e yakın Film!

Digiturk Film Paketi

İzlenme rekorları kıran en iyi filmleri dilediğin zaman izleme imkanı

Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm

Digiturk Dizi Paketi

80’in üzerinde diziyi TV’de, web’de, cepte, tablette; Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması ile hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.”

Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları!

Digiturk Film Paketi

Yerli yabancı dizileri, 1000’den fazla filmi ve çok daha fazlasını TV’de, webde, cepte ve tablette izleyebilirsiniz.

Dublaj ve altyazı seçenekleri

Digiturk Film Paketi

Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri.

DİZİ ve FİLM PAKETİ

12 ay taahhütle İlk 4 ay (İndirimli) Kalan Aylar
12 ay taahhütle
Giriş + Film + Dizi Paketi
İlk 4 ay (İndirimli)
19,99 TL / Ay
Kalan Aylar
57,99 TL / Ay

KAMPANYA BİLGİ VE BAŞVURU HATTI : 0212 824 02 02

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

  • İlk ay Süper Lig Paketi* ve 
    4 Ay Spor Extra Paketi

** Fenerbahçe – Galatasaray derbisini sadece üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

KAMPANYA DETAYLARI

KURULUM

12 ay taahhütlü Film ve Dizi paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum hediye, aktivasyon ücretsizdir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+Dizi+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+Dizi+HD paketi, , ilk 4ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 57,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Dizi paketine Dilediğin zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları içindeki Yabancı Dizi kategorisi ile ulaşılabilmektedir. Dizi paketinde yer alan içerikleri Dilediğin Zaman uygulaması ile TV’den izlemek için uydu alıcınızın internet uyumlu modellerden biri olması ve internet hizmeti alıyor olmanız gerekmektedir. Dilediğin Yerde uygulaması ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Dizi paketinde yer alan kanalları canlı olarak yalnızca Digiturk Dilediğin Yerde uygulamasında yer alan CANLI TV özelliği ile web, akıllı telefon ve tablet üzerinden izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman uygulaması ile Yabancı Dizi kategorisinde yer alan içerikleri izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları için gerçekleştireceğiniz internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ayrıca ücretlendirilecektir. Diledigin Zaman uydu alıcısı kullanıcılarına kotasız internet kullanımını öneriyoruz. 

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 824 02 02 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER