Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

Digiturk - Film Ve Dizi Kampanyası

Digiturk - Film Ve Dizi Kampanyası

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM

BAŞVURU VE BİLGİ HATTI : 0212 824 02 02

Digiturk Film Ve Dizi Keyfi Birarada Üstelik Ayda Sadece 19,99 TL


 

 

PROMOSYONLAR :
 
12 AY HD YAYIN HEDİYE !!! 
 
 
KURULUM:
12 ay taahhütlü Film ve Dizi paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum hediye. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.
 
UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.
 
DETAYLAR

 

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+Dizi+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+Dizi+HD paketi, , ilk 3 ay %50 indirimli olarak ayda 28,99 TL, kalan aylar aylık 57,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Turksat uydusu üzerinden yayın alan üyelerimiz için Giriş + Film + Dizi Paketi , ilk 3 ay %50 indirimli olarak ayda 24,99 TL, kalan aylar ayda 49,99TL ‘dir. 12 ay HD hediyesi Turksat uydusu üzerinden sunulmamaktadır. Dizi paketine Dilediğin zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları içindeki Yabancı Dizi kategorisi ile ulaşılabilmektedir. Dizi paketinde yer alan içerikleri Dilediğin Zaman uygulaması ile TV’den izlemek için uydu alıcınızın internet uyumlu modellerden biri olması ve internet hizmeti alıyor olmanız gerekmektedir. Dilediğin Yerde uygulaması ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Dizi paketinde yer alan kanalları canlı olarak yalnızca Digiturk Dilediğin Yerde uygulamasında yer alan CANLI TV özelliği ile web, akıllı telefon ve tablet üzerinden izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman uygulaması ile Yabancı Dizi kategorisinde yer alan içerikleri izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları için gerçekleştireceğiniz internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ayrıca ücretlendirilecektir. Diledigin Zaman uydu alıcısı kullanıcılarına kotasız internet kullanımını öneriyoruz. Kampanyalar 3 Şubat 2017’ye kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.
Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER