Digiturk

0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

DİGİTURK SÜPERLİG PAKETİ - 59.99 TL

DİGİTURK SÜPERLİG PAKETİ - 59.99 TL

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM

BAŞVURU VE BİLGİ HATTI : 0212 824 02 02

DİGİTURK beIN Sports Süper Lig Paketine Kredi Kartınız ile üye olun , %25 İndirim Kazanın  !

 

SÜPER LİG FULL PAKET
+
GİRİŞ PAKETİ

69,99 TL
beinsports süper lig paketi

Süper Lig’in Tüm Maçları

TOPLAM FİYAT : 839,88  TL

 

ŞAMPİYONLAR PAKETİ
+
GİRİŞ PAKETİ

59,99 TL
beinsports şampiyon paketi

Şampiyon 5 takımın tüm maçları

 

TOPLAM FİYAT : 719,88 TL

 

 

*12 ay taksit seçeneği Axess, World, Bonus, Advantage ve Maximum kredi kartları için geçerlidir.

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

            

                                                                                             3 Ay Mobil Süperlig Paketi                      4 Ay Sporextra Paketi

 
 
Kampanya Detayları
 
 
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Giriş + Süper Lig Full Paket ve Şampiyonlar paketleri bedelleridir. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya World, Bonus, Card Finans, Advantage veya Maximum kredi kartlarıyla 12 taksitli olarak ödenebilir.HD servisi de üyeliğe ücretsiz 12 ay hediye edilmektedir. Veri işleme ve paylaşım izni veren üyelerimize 3 ay boyunca Spor Extra ve Mobil Süper Lig Paketi hediyedir. Mobil Süper Lig Paketi ile web’ten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Spor Toto Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir.Ka mpanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir. 
 
Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 824 02 02 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.
 
KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve seçilen Süper Lig paketlerine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 
UYDU ALICI:
12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.
Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER